Moje opravdu dlouhá :-) zpověď

30. prosince 2006 v 19:44 | maki |  Naše kecíky :)
Mno, vzala jsem si příklad z Evelin a taky jsem se rozepsala o mým vztahu ke skupině tokio hotel - akorát jsem si k tomu pustila moji nej. písničku od TH - videoklipovou - jestli se to tak dá nazvat - verzi Del letzte Tag :
V naší třídě když se jen zmíním - třeba o Billovi, všichni mě posílaj do pr**le a říkal, že TH jsou buzny. Nedávno se mi stala nepříjemná příhoda, kerá by byla nepříjemná pro všechny fans!
Když jsme zrovna byly v posilovně - jenom holky, pže jsme v tělocviku rozdělení na holky a kluky, profesor nám pustil óčko - jako první písnička "AKCELERACE" byla zrovna písnička Der letzte Tag od Tokio Hotel, kerá se mě už nějaký čas líbí nejvíc..
A co udělaly holky?!
Začly je URÁŽET!. Urážet ty čtyři nejlepší osůbky na světě - aspoň pro mě....- prostě začli například "ežišmarja - tomuhle říká zpěv? Dyt vůbec neumí zpívat.-Jo jo...ten Tom je tak trapnej hraje si na- JÁ JSEM VELKEJ HIP HOPER a přitom hraje úplně něco jinýho - Ty jo todlecto nejsou kluci, to jsou buzny!!! - Dyť to sou holky-"
BOŽE! sem měla 100 chutí zařvat na ně ať už konečně zavřou tu svou klapačku! Ale co bych já- jediná holka dokázala...
Prostě se do mě a do tokiáků pustilo všech 15 holek a bylo jim jedno, jak mě to vadí, protože věděli, že mám TH hodně ráda. Sice jsem na ně párkrát zakřičela - Ježiš už toho nechte!! - ale vůbec mě neposlouchaly a mlely si svoje.
.......................................................................................................................
Další nesmyslnej příklad:
Jana z naší třídy má k smrti ráda skupinu 30 seconds to Mars - když mě ale ukázala jejich fotku - co jsem asi viděla? Chlapy, co si malujou oči a lakujou nehty stejně jako to třeba dělá Bill. A když jsem jí to řekla, ještě víc mě a Billa srazila - prosímtě, u ´tý buzny je to úplně něco jinýho - uvidíš, že TH do roka zmizej...
Jenže to říkala aji minulej rok a OUHA! - Tokio Hotel vyhrávají 1 cenu za druhou! jestli se nepletu, mají už 14 cen a pořád jsou megahvězdama - čím to asi je? PROSTĚ TÍM, ŽE BILL MÁ NAROZDÍL OD JINEJCH ZPĚVÁKŮ SUPROVEJ, DOSPĚLEJ HLAS, A PROTOŽE TADLE KAPELKA EXISTUJE VÍC NEŽ 6 LET, A VZNIKLY NE Z ŽÁDNÝHO KONKURZU, ALE PROSTĚ SE POTKALI!!!
....................................................................................................................
Další příklad - Tereza, která na začátku tohohle roku šílela po TH a za každou cenu chtěla jejich CD je teď uráží do buzen, a bůhvíco dalšího...
ANTI A BEJVALÍ FANDOVÉ, KTEŘÍ SE STALI ANTI - NECHÁPU VÁS A JE MĚ Z VÁS FAKT BLBĚ!!!
......................................................................................................................
Já už mám ráda Tokio Hotel víc než rok , jsou moje číslo 1 a taky zůstanou!! Sice jsem jak ty - měla v létě nějakou nefanovšskou fázi- ale teď mám ráda TH víc a víc a těším se na jejich koncert!!! A nikdo mě nemůže urážet třeba za to, že mám "hodně ráda" Billa, do kterýho jsu možná aji platonicky zamilovaná. Vím to o sobě! Vím! a rozhodně nejsu na holky, dyž se mě líbí někdo, kdo se maluje a lakuje si nehty....taky není na klukypže ho etě nikdo - s důrazem na to NIKDO neviděl třeba líbat se s nákým klukem...
Takže vy, co mě pořád rážíte jenom kvůli tomu, že miluju tuhle super skupinu - vleztě mě na záda!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama